شارژ ایرانسل

فال حافظ

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic
یک شهر تا به من برسی عاشقت شده ست... ای سیب سرخ غلت زنان در مسیر رود
 

سه شنبه 31 اردیبهشت 1392
به قلم : ابوالفضل اشناب خطاب

تا حماسه (4) همه باید تابع قانون باشند.بسم الله 

به مناسبت اولین آزمون قانون مداری کاندیداها :

طرح : همه باید تابع قانون باشندلیست کاندیداهای تایید صلاحیت شده :
جلیلی .
ولایتی.
عارف.
رضایی. 
غرضی.
روحانی.
حدادعادل.
قالیباف.


همه هم باید تابع قانون باشند. آنجائى اشكال پیش مى‌آید كه تخلف از قانون انجام میگیرد. سال 88 اشكالاتى كه وارد شد، خسارتى كه به كشور وارد كردند و نگذاشتند كشور و ملت طعم آراء چهل میلیونى را درست بچشد، به خاطر تخلف از قانون بود. یك عده‌اى یا براى خاطر اغراض نفسانى، یا هدفهاى خلاف سیاسى، یا هرچه - حالا در آن زمینه نمیخواهیم قضاوتى بكنیم - از قانون تخلف كردند، خطا كردند، از راه غیر قانونى وارد شدند؛ هم به خودشان صدمه زدند، هم به ملت صدمه زدند، هم به كشور صدمه زدند. راه درست، راه قانون است. همه تابع قانون باشند، همه تسلیم قانون باشند. گاهى ممكن است یك قانون، صددرصد درست هم نباشد، اما از بى‌قانونى بهتر است. گاهى ممكن است در یك بخشى، یك خطائى هم از مجرى قانون سر بزند كه من و شما بفهمیم او در اجراى قانون این خطا را كرده است؛ اما اگر نتوانیم آن را از طریق قانونى اصلاح كنیم، تحمل آن بهتر است از این‌كه باز بى‌قانونى كنیم؛ از راه بى‌قانونى بخواهیم آنچه را كه به نظر ما خطا است، درست كنیم. قانون، معیار بسیار خوبى است؛ وسیله‌اى است براى آسایش كشور، آرامش كشور، حفظ وحدت ملى، ادامه‌ى راه عمومى.
 شوراى محترم نگهبان، خب مردمانى پرهیزگار، متقى و آگاهند؛ طبق قانون تشخیصى میدهند و عده‌اى به عنوان افرادى كه صالحند، معرفى میشوند؛ من و شما باید نگاه كنیم ببینیم در بین این صالحها كدام صالح‌ترند، كدام بیشتر به درد مردم میخورند، كدام بیشتر میتوانند این بار سنگین را بر دوش بكشند و با امانتِ كامل این راه را ادامه دهند و پیش ببرند؛ این را باید من و شما نگاه كنیم، ببینیم، بشناسیم.

................................................................

بعد نوشت : جناب حجة الاسلام و المسلمین رفسنجانی وجناب آقای مشایی! این پیش بینی را می کردیم که اینقدر مهم نباشید که اصلا وارد رقابت شوید! بسیار خوشحالیم که حتی به رقابت و بحث هم نرسیدید تا وقت و هزینه و ذهن مان را روی تان متمرکز کنیم! جناب حجة الاسلام هاشمی که برایتان آرزوی عاقبت به خیری و سربلندی در امتحانات الهی آینده و برای جناب مشایی آرزوی هدایت و ایضا عاقبت به خیری می کنیم.
خیلی خوش آمدید! موفق و موید باشید! 
 


 این طرح را منتشر کردیم تا بگویم به همه کاندیداهای تایید شده و نشده که با بی قانونی دشمن هستیم و قانون شکن را فاسد و بی لیاقت می دانیم. گفته باشیم!


آینده نوشت : گفتمان انقلاب اسلامی و مقاومت دو بال پرواز تا ایرانی بهتر خواهد بود...


دردنوشت: رفته بودم چیزی بخرم، قیمتش را داشتم، فروشنده بالاتر می گفت. علت اش را که پرسیدم برگشت گفت : "احمدی نژاد شما اینطوری کرد دیگه خودتون برید ازش بپرسید!" بیخیال سوال هایی که همانجا برایم پیش آمد، مدتی سکوت کردم و لبخند تلخی زدم.
کلا جماعت "کتک خور ملس" ای هستیم ما ! بابت حمایت مان از یکی تا میخوریم می زنند تا می آییم فارغ شویم از دردهای غیر خودی ها ، خودی ها شروع می کنند به زدن! .
خیلی خیلی ممنونم آقای دکتر قبلا محبوب ما !
..............................................
تبریک : ایام رجب ؛ میلاد آقا امام جواد میوه دل امام رضا (ع) و حضرت باب الحوائج علی اصغر بر همه شیعیان مبارک باد.

والسلام


چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392
به قلم : ابوالفضل اشناب حماسه سازان

تا حماسه (3). جنگ قدرت؛ امام و امت.بسم الله 

ترکیب نامزد ها و ائلاف ها دارد کم کم مشخص می شود و حرارت انتخابات جامعه را فرا می گیرد. 
چهره های بزرگی آمده اند. حاشیه ها بی اندازه است و اخبار هر روز بیشتر می شود. خبرگزاری های بزرگ و کوچک سعی می کند در اطلاع رسانی شان سریعتر و قوی تر از دیگران باشند. 
خیلی از ستاد ها نیروهایشان را جذب و فعالیت ها را آغاز کرده اند. 
..........................
قدرت پدیده جالبی است! عروس هزار رنگی است که خیلی ها برای تصاحبش حاضر به هر کاری هستند. اغلب هم در طول تاریخ در اختیار ستمگران و زورگویان بوده است.
همانها که برای بدست آوردن و حفظ آن حاضر به هر جنایتی هستند. 
در تاریخ اما آنگاه که مقربان درگاه حق قدرت را در اختیار داشته اند ماجرا تفاوت زیادی کرده است. آنها برای حفظ این قدرت حتی برای به دست آوردن آن کمترین رغبتی نشان نمی دهند. چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392
به قلم : ابوالفضل اشناب لبیک یا زینب

ما همه عبّاس ایم...بسم الله 


دوشنبه : از نماز مغرب حماسه آغاز خواهد شد. 
پنجشنبه 12 اردیبهشت 1392
به قلم : ابوالفضل اشناب دیدگاه شما

تا حماسه (2)-هشت سال احمدی نژاد...بسم الله 

سلام
در بیانات مهم امام امت در حرم مطهر آقا امام رضا (ع) نکته های زیادی وجود داشت. یکی اش که آخر سخنرانی بود این بود که رئیس جمهور بعدی باید صفات خوب رئیس جمهور فعلی (محمود احمدی نژاد) را بدون نقطه ضعف هایش داشته باشد. 
نشسته ایم ببینیم که مختصرا نقطه های ضعف و قوت او چه بوده.  مجددا تکرار می شود که این یک دیدگاه و بینش شخصی است و ممکن است که خطا نیز در آن وجود داشته باشد...