شارژ ایرانسل

فال حافظ

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic
یک شهر تا به من برسی عاشقت شده ست... ای سیب سرخ غلت زنان در مسیر رود
 

شنبه 26 دی 1394
به قلم : ابوالفضل اشناب دیدگاه

لبخند چهار فصل ...

کلمات کلیدی : لبخند چهار فصل , لبخند بزن , فصل نرگس , ابوالفضل اشناب , گاهی هم آدم دوست داره دو خط بیشتر ننویسه , این فصل را با من بخوان , لب خند ,


بسم اللهلبخند تو بهاری ست که از میان تابستان لب هایت فرا میرسد...

و انار های پاییز را میان سبدی از نرگس های زمستان  هدیه می دهد

مرور هر لبخندت
یک سال طول می کشد...!


...................


بعدنوشت:
کسی که برات پیرهن می خره
میدونه از این هدیه  حظ می کنی،
تو فک میکنی یه لباسه ولی
یه تاریخو داری عوض میکنی!

اتاقت نگاهت  تنت  پیرهنت
همه ش موزه ی خاطرات منه
فقط میشه با بغض تبریک گفت
به دزدی که این موزه رو می زنه!

حنانه حقیقت
والسلام


یکشنبه 13 دی 1394
به قلم : ابوالفضل اشناب دیدگاه

معلم بصیرت در میدان حرکت

کلمات کلیدی : باید مراقب بود , حمله به سفارت عربستان , عرصه فکری خیلی جای کار داره , ابوالفضل اشناب , باید خوب دید شرایط رو , آل سقوط , دشداشه های خونین ,


بسم الله


 در وقایع و حوادثی که به سرعت رخ می دهد و ابعاد گسترده ای دارد، خصوصا در دنیای سیاست، نیاز به دید هوشمندانه ای هست.
با توجه به اهمیت موضوع و سرعت نشر اخبار و همچنین درگیر شدن احساسات، هرکسی که خود را مسئول می داند باید مدل برخورد منطقی و دقیقی داشته باشد.
انقلاب اسلامی مطابق ماهیتی که داشته است بارها در این شرایط قرار گرفته است و بارها هم کسانی آسیب دیده اند و یا برای کشور هزینه درست شده است. افراد در انقلاب اسلامی می توانند اثرگذاری بالایی داشته باشد و این به دلیل بافت مردمی کشور ما و نظام حاکم آن است.
گاهی جمعی می توانند برای انقلاب خطر بیافرینند و گاهی عده ای می توانند آن را از خطرات مختلف نجات دهند.
از وقایع سال 88 بگیرید تا حمله به سفارت انگلیس و بعد از آن هم تجمعات مختلف و این واقعه آخرین یعنی حمله به سفارت عربستان.

بازی خوردن از سودجو های داخل کشور و خودی های مغرض و یا دشمنان کشور هردو برای یک ایرانی انقلابی ضرر است.
اینکه عده ای به احساسات انقلابی مردم طمع داشته باشند یک امر حقیقی و جدی است... اینکه در بدنه حکومت باشند کسانی که برای انقلابی ها تله گذاری کنند و بعد در ژست اعتدال گرایی آنها را له کنند یک حقیقت است.
در سالهای اخیر این برنامه در موارد زیادی روی افراد و جناح های انقلابی پیاده سازی شده است و در برخی موارد جواب مورد نظر را هم داده است.
این تهدید شاید یکی از جدیدترین تهدیدات حوزه انقلاب و انقلابی گری باشد.
نباید این فرصت را در اختیار شان گذاشت.

انقلابی یعنی معلم بصیرت در میدان حرکت!

والسلام
...............
ماهـ نوشت:

اگر به نام عدالت‌خواهی و به نام انقلابیگری، اخلاق را زیر پا بگذاریم، ضرر کرده‌ایم؛ از خط امام منحرف شده‌ایم. اگر به نام انقلابیگری، به نام عدالت‌خواهی، به برادران خودمان، به مردم مؤمن، به کسانی که از لحاظ فکری با ما مخالفند، اما میدانیم که به اصل نظام اعتقاد دارند، به اسلام اعتقاد دارند، اهانت کردیم، آنها را مورد ایذاء و آزار قرار دادیم، از خط امام منحرف شده‌ایم. اگر بخواهیم به نام انقلابیگری و رفتار انقلابی، امنیت را از بخشی از مردم جامعه و کشورمان سلب کنیم، از خط امام منحرف شده‌ایم. در کشور آراء و عقاید مختلفی وجود دارد. اگر چنانچه یک عنوان مجرمانه‌ای بر یک حرکتی، بر یک حرفی منطبق شود، این عنوان مجرمانه البته قابل تعقیب است؛ دستگاه‌های موظف باید تعقیب کنند و میکنند؛ اما اگر عنوان مجرمانه‌ای نباشد، کسی است که نمیخواهد براندازی کند، نمیخواهد خیانت کند، نمیخواهد دستور دشمن را در کشور اجرا کند، اما با سلیقه‌ی سیاسی ما، با مذاق سیاسی ما مخالف است، ما نمیتوانیم امنیت را از او دریغ بداریم، عدالت را دریغ بداریم؛ «و لایجرمنّکم شنئان قوم علی الّا تعدلوا». قرآن به ما دستور میدهد و میگوید: مخالفت شما با یک قومی، موجب نشود که عدالت را فرو بگذارید و فراموش کنید. «اعدلوا»؛ حتّی در مورد مخالف هم عدالت به خرج دهید. «هو اقرب للتّقوی»؛ این عدالت، نزدیکتر به تقواست. مبادا خیال کنید تقوا این است که انسان مخالف خودش را زیر پا له کند؛ نه، عدالت ورزیدن با تقوا موافق است.