شارژ ایرانسل

فال حافظ

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو
یک شهر تا به من برسی عاشقت شده ست... ای سیب سرخ غلت زنان در مسیر رود
 

دوشنبه 15 شهریور 1395
به قلم : ابوالفضل اشناب نظرات

یک سوال صریح از حجت الاسلام مرادی
بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقاى مرادى

سلام و احترام

خاطرم هست هیچوقت دل خوشی از بیانیه خوانی و یا بحث های تند و تیز نداشته اید

این یک بیانیه نیست! این متن یک درخواست است.

از ابتدای انتشار خبر تایید نشده ی دریافت تخفیف های میلیاردی شهرداری تهران تا امروز منتظر واکنشی رسمی و قطعی از سوی شما بودم.

دلیل لزوم پاسخگویی شخص شما فعالیت های گسترده رسانه ای و فرهنگی تان بود و موضع گیری های سریع و شفاف و روشن در تمامی زمینه های مرتبط.

لکن هرچه بیشتر گشتم کمتر یافتم تا آنجا که حتی راضی به حضور پرسشگرانه حقیر در صفحه مجازی تان هم نشدید.

حجت الاسلام مرادی!

امروز دغدغه این حقیر پرداختن به همه انتقادات گسترده پیرامون شما نیست. حرف من نحوه ی برخورد جنابعالى با منتقدان و مخالفان نیست، ما نمی خواهیم به ضعف جدى جنابعالى در تحمل مخالف، بپردازیم. ما حتی گزارش عملكردتان در زمان ریاست سازمان فرهنگى هنرى شهردارى را هم نمی خواهیم.

ما از شما تنها یك موضع گیرى شفاف و روشن در زمینه ی بیت المال و استفاده از امكانات دولتى می خواهیم. امکانات و امتیازهایی که خوب خبر دارید ابدا در اختیار مردم قرار نگرفته و نخواهد گرفت.

این موضوع با بقیه ی مسائل پیرامون شما تفاوت بسیاری دارد.

اینجا نه صحبت از دشمنان خارجی است و نه حرف از غرض ورزی های جناحی،

تفاوت نظام جمهوری اسلامی با نظام سرمایه داری همین جا باید معلوم شود. مسوولانی که حتی اگر در مورد عملکردشان هم با مردم صحبت نکنند، موظف اند در مورد فعالیت های اقتصادی و مالی شان به مردم پاسخگو باشند، اگر این روند در حاکمیت اسلام وجود نداشته باشد ماجرایی شبیه فیش های حقوقی پیش خواهد آمد که با وجود قانونی بودن دریافت ها خیانت مسلم به بیت المال بود. کشور اسلامی و انقلابی جایی است که مسوولانش به هیچ وجه حق ندارند با استفاده از فرصت های حکومتی به قدر ذره ای برای خود ثروت اندوزی کنند؛

که مولا امیرالمومنین(ع)  فرمود: بپرهیز از ویژه سازی (انحصار طلبی) در چیزهایی که همه مردم در آنها برابرند.

استاد مرادی!

بیایید یک بار به دور از تعریف و تمجیدهای همیشگی شاگردان و علاقه مندان تان و یا برخی آقازاده های مجیز گوی، پاسخگوی این سوال مهم و اساسی باشید.

چه سود اگر ما سكه هایى مزین به نام ام المومنین خدیجه كبرى (س) ضرب كنیم و عده اى قلیل آنان را به هزار عنوان قانونى و غیرقانونى از بیت المال مسلمین غارت كنند؟

خداوند را شاهد گرفته که خوشحال کننده ترین اتفاق پیرامون مسوولین، شفافیت مالی و پاکدستی آنهاست و چقدر خوب خواهد بود که شما نیز به این دسته از مسوولین بپیوندید.

راستى در پایان و به قاعده پرسش همیشگى تان در مورد شغل پدر از فرد سوال كننده، باید عرض كنم كه پدر این حقیر كارمند بازنشسته اى است كه هیچگاه شعار مهربانى نداده است اما به هیچ وجه و هیچ وقت منتظر تكذیب یا تایید یك بازرس از سازمان بازرسى كل كشور نبوده و نیست.

منتظر پاسخ جنابعالی به این پرسش اصلی این متن هستم.

والعاقبة للمتقین

والسلام